Warszawa – Starożytne miasto Polski

Stare Miasto w Warszawie (stolica Polski), jest jednym z najpiękniejszych starożytnego miasta Europy. Jeśli masz okazję do Warszawy zimowe dni, można odkryć fascynujące piękno Starego Miasta w Warszawie, gdzie miasto nazwano The Little Mermaid, miasto na świecie historyczną Polski.

Warszawa – stolica Polski i udostępnione dla gości ze wspaniałym pięknem ma po prostu spokojny, osobliwy. Stare miasto – najbardziej atrakcyjny obszar Warszawy, położony wzdłuż Wybrzeża Gdańskiego, Grodzka, Mostowej i Powale. Założona w XIII wieku, Warszawa Stare Miasto przyciąga kolorowe domy, brukowane ulice … Niewiele osób wie, że stare miasto w Warszawie został poważnie uszkodzony po II wojnie światowej, a dom wyglądała właśnie został przebudowany niedawno, zgodnie architektury 17 wieku, kiedy to należało do najbogatszych kupców w Warszawie.

Syrenka pomnik trzyma tarczę i miecz między centralnym placu w centrum Stare Miasto Rynek Starego Miasta jest jednym z pięknej architektury i najbardziej znaczące w Warszawie. Warszawa – w języku polskim, jak “Warszawa” – są połączone przez wojny (Rybak) i Sawa (syrena nad Wisłą). Według legendy, rybak złowił syrenkę w Wiśle. Po uwolnieniu, syreny zadłużonych osób i obiecał wrócić do pomocy w obronie Warszawy. Od tego czasu, syrena została wybrana jako symbol miasta 700 lat Warszawskiego.

Warszawa jest najstarszym obszarem stolicy, Warszawie. W centrum starego miasta znajduje się na Rynku Starego Miasta z tradycyjnych polskich restauracji, kawiarni i sklepów. Okoliczne ulice oferują średniowiecznej architektury, jak ściany, wały i katedr St. John. Istnieje wiele kościołów z niebotyczne dzwonnica na Starym Mieście w Warszawie. Warszawa Rynek Starego Miasta jest jak serce miasta. Od XVIII wieku plac ten festiwal, który odbył się w Warszawie.

Warszawa przeszła wiele wojen, jak wojny północnej w 1700 roku, powstanie w październiku 1830 roku i powstanie stycznia 1863. Po tym miasto przechodziła dewastacji dwóch wojnach światowych pierwszy i drugi. Przez wiele wizyt i upadków historia, miasta syreny Polsce wciąż towarzyskich, urocze i pełne życia. Tradycyjna kultura Zachodu charakterystyczne pozostają nienaruszone.

Warszawa Stare Miasto populacji mniej niż 3 mln, ale istnieje 13 muzeów, 17 teatrów, 17 teatrów i wiele popularnych parków. W latach imponującego Pałacu miasta Kultury i Nauki – najwyższy budynek w Polsce, uderzającym przykładem stalinowskiej architektury ZSRR (były) Typ budynku Uniwersytetu Łomonosowa przyznany zgodnie w Rosji, nie wspominając o centrum kulturalne Europy dla ponad 10 różnych krajów w stolicy.

Warszawa ma niezliczone restauracje, luksusowe sklepy. Ponadto posiada parki forteca, stare mury miasta i St.John kościelne bardzo wspaniały, wspaniały. A jednak, wchodząc w narożnikach Starego Miasta w Warszawie, można spotkać bardzo ciekawe szczegóły, takie jak kobiety statua stoi dzban wody z podlewania kwiatów na ulicy Brzozowej numer 5/9, lub tych, którzy urodzili uśmiechnięty personel Zapraszamy do zakupu oddział fiołków lub kowboja Sun utraconego zęba, ale wciąż śpiew śpiew … Warszawa Stare Miasto z wielu kościołów z wysokimi wieżami nieba. Idąc Powale, będę oglądać kolory i różne kształty wieży, thoắt ukryte ucieczce, splatają. Warszawa Stare Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1980 roku.

Łazienki Królewskie to największy park, najpiękniejszych i najbardziej znanych życie miasta Syrenka z więcej niż 300 lat. Tuż przy wejściu znajduje się pomnik Fryderyka Chopina, kompozytora, wielkiego pianisty polskiego narodu, poprzez spektakularny pomnik zbudowany w latach 20. ubiegłego wieku. War-zniszczony w 1940 roku, 18 lat później, przedstawiciele wybitnej muzyki romantycznej na świecie jest ponownie wcielił się pod oryginalnym modelu, i to jest również w przypadku, w okresie letnim, w każdym niedziela w tygodniu, pianista wykonał nieśmiertelną muzykę wielkiego mistrza Polski.

W Starym Mieście w Warszawie, goście mogą wybrać objazd przewóz oznacza wiele znanych zabytków. Polska ma również system autobusowy jest dość wygodne i lepszy samochód elektryczny, Działamy na terenie miast i miasteczek. Autobus i pociąg bardziej wygodne, jeśli chcesz poruszać się w bliskiej odległości. Taryfy i obsługa jest bardzo dobra, może chodzić bardzo wygodne. A zwłaszcza, Warszawa jest jedynym miastem w Polsce z systemu metra.

W stolicy, w Warszawie, goście mogą zjeść danie Wietnam 100%, jak makaron, bułki, sajgonki, budynkach z makaronem, a następnie wypić herbatę “hak” przez wietnamskiego producenta marką lub przeniesione z Wietnamu i przez ludzi … Polska do sprzedaży w Wólce Kosowskiej bazarze – gdzie tysiące wietnamskich działalności i transakcjach.

Rząd i mieszkańcy miasta syrena bardzo świadomą ekologicznej ochrony środowiska, ochrony zabytków, krajobrazów wokół. Dlatego, czyste ulice, drzewa w mieszkaniach kampusu, szeroka plaża dla dzieci bawiące … być zawsze starannie czyste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *