Kilka uwag do zapamiętania kupując na Taobao po polsku

Jeśli planujesz kupować towary masowe na Taobao w języku polskim. Musisz natychmiast zapoznać się z naszym następnym artykułem. Ponieważ przy zakupie na Taobao w Polsce podamy kilka uwag do zapamiętania w celu odniesienia i zastosowania.

Przeprowadź test wiarygodności sprzedawcy

Jest to czynnik, który odgrywa niezwykle ważną rolę, aby wybrać produkt wysokiej jakości w najlepszej cenie. Na przykład, jeśli produkt ma ocenę 4,8 przez klienta, jest to stosunkowo dobry wskaźnik wiarygodności dostawcy. Z drugiej strony, oceniając wiarygodność sprzedawcy, warto zainteresować się kredytem sklepowym.
To jest indeks usług / produktów i ocena sprzedawcy po zakupie. A jednak musisz więcej pomyśleć o ocenie kupującego pod względem jakości produktu i wielu innych czynników.

Kontynuuj, aby włączyć filtr zgodnie z popularnością

Włączenie filtra według popularności to niezawodny wybór produktów, z którymi warto się zapoznać. W ten sposób nie musisz się zastanawiać, porównywać wiele wskaźników. Jednocześnie limity zakupów muszą być niewiarygodnymi adresami.

Kup na Taobao w polskich sklepach Tmall

Tmall faktycznie ma model w stosunku do Shopee Mall. Większość produktów Tmall to autentyczne zobowiązania i starannie przefiltrowane przez Taobao. Koszty produktów w Tmall będą oczywiście wyższe niż w innych sklepach, ale zależy nam na jakości i niezawodności.
Sklepy w systemie Tmall będą zawierać nazwę domeny z ikoną Tmall lub Dtail.tmall.com tuż pod każdym produktem. Możesz to sprawdzić, klikając zdjęcie każdego produktu.
Jeśli nie masz doświadczenia w kupowaniu na Taobao, powinieneś zwrócić się do tych, którzy byli wcześniej. Możesz też poprosić pośrednika o pomoc przy zamówieniu i oczywiście będziesz musiał zapłacić nową opłatę.

Powyżej znajduje się kilka uwag, o których należy pamiętać kupując na Taobao w języku polskim, abyś mógł się nimi polecić i aplikować. Kontynuuj śledzenie tej strony, aby otrzymywać aktualizacje artykułów wymieniających doświadczenia dotyczące importu i kupowania ubrań, butów po cenach hurtowych w kraju i za granicą! Życzę wszystkim sukcesów w nadchodzącym biznesie odzieżowym / obuwniczym.